Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

C družstvo - 5. liga

Aktuálna tabuľka po 5. kole:


Por. Družstvo 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd  TB1   TB2   TB3 
1 CVC - Mladost Zilina 4 12b3 2w3 4w3 7b2½ 6b2½ 3w 11 14,0 0
2 TZOB Bytca B 11w5 1b2 5w4 4b2½ 8w4 6b 10 17,5 0
3 SK TJ Slovan Rajecke Teplice C 8w2½ 11b2 9w4½ 10b3½ 7w4 1b 10 16,5 0
4 SO Central Zilina B 5b3½ 10w3 1b2 2w2½ 11b3 7w 10 14,0 0
5 CVC - Mladost Zilina 1 4w1½ 13b4 2b1 12w5 14b5 8b 9 16,5 0
6 OSK SO Nededza B 9b2½ 7w2½ 12b3½ 11b3 1w2½ 2w 9 14,0 0
7 SK DMS Zilina B 13w3½ 6b2½ 8w3 1w2½ 3b1 4b 8 12,5 0
8 BAUMIT Lietavska Lucka 3b2½ 9w3½ 7b2 13w3½ 2b1 5w 7 12,5 0
9 SK Gbelany 6w2½ 8b1½ 3b½ 14w4½ 12b3 10w 7 12,0 0
10 CVC - Mladost Zilina 3 14w4 4b2 11w1½ 3w1½ 13b3 9b 6 12,0 0
11 SK Visnove B 2b0 3w3 10b3½ 6w2 4w2 14b 6 10,5 0
12 CVC - Mladost Zilina 5 1w2 14b4 6w1½ 5b0 9w2 13w 3 9,5 0
13 CVC - Mladost Zilina 2 7b1½ 5w1 14w3½ 8b1½ 10w2 12b 3 9,5 0
14 SK Kolarovice 10b1 12w1 13b1½ 9b½ 5w0 11w 0 4,0 0

poznámka:

TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa vzájomných zápasov


 

5. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 3   SK TJ Slovan Rajecke TepliceC Elo - 7   SK DMS Zilina B Elo 4 : 1
2.1  
 
Hlavac,Peter
1932 -  
 
Turiak, Anton
1773 1 - 0
2.2  
 
Sedliacek,Peter
1751 -  
 
Gazo, Daniel
1770 0 - 1
2.3  
 
Salata, Tibor
1782 -  
 
Muntag, Marian
1790 1 - 0
2.4  
 
Rolny, Jozef
1621 -  
 
Sykora, Milan
1553 1 - 0
2.5  
 
Hric, Vladimir
1000 -  
 
Durec, Martin
1000 1 - 0

 

4. kolo - výsledok po šachovniciach


š. 5   CVC - Mladost Zilina 3 Elo - 3   SK TJ Slov. Rajecke Teplice C Elo 1½:3½
4.1  
 
Pavel, Jozef
1832 -  
 
Bakalar, Jan
1961 ½ - ½
4.2  
 
Chovan, Anton
1644 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 ½ - ½
4.3  
 
Janicek, Marek
1357 -  
 
Salata, Tibor
1778 ½ - ½
4.4  
 
Chovan, Tomas
1000 -  
 
Rolny, Jozef
1638 0 - 1
4.5  
 
Janicek, Jaroslav
1119 -  
 
Hric,Vladimir
1000 0 - 1

 

3. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 3   SK TJ Slovan Rajecke Teplice C Elo - 11   SK Gbelany Elo 4½: ½
6.1  
 
Bakalar, Jan
1961 -  
 
Mucha, Pavol
1709 1 - 0
6.2  
 
Hlavac, Peter
1958 -  
 
Sabo, Jozef
1615 1 - 0
6.3  
 
Salata, Tibor
1778 -  
 
Mravec, Cyril
1508 1 - 0
6.4  
 
Cernansky, Jan
1122 -  
 
Noga, Juraj
1314 ½ - ½
6.5  
 
Hric, Vladimir
1000 -  
 
Ziak, Milan
1191 1 - 0

 

2. kolo - výsledok po šachovniciach

š.     SK Visnove B Elo -     SK TJ Slovan Rajecke Teplice C Elo 3 : 2
1  
 
Semla, Milan
1804 -  
 
Hlavac, Peter
1959 1 - 0
2  
 
Latko, Milan
1494 -  
 
Salata, Tibor
1774 0 - 1
3  
 
Polacek, Marek
1251 -  
 
Rolny, Jozef
1644 0 - 1
4  
 
Durana, Stefan
1093 -  
 
Baranek, Benjamin
1186 1 - 0
5  
 
Madliak, Miroslav
1000 -  
 
Hric, Vladimir
1000 1 - 0

 

1. kolo - výsledok po šachovniciach

š.   SK TJ Slovan Rajecke Teplice C Elo -   BAUMIT Lietavska Lucka Elo 2½:2½
1
 
Bakalar, Jan
1977 -
 
Micak, Miroslav
1741 1 - 0
2
 
Salata, Tibor
1774 -
 
Vavrik, Miroslav
1601 ½ - ½
3
 
Rolny, Jozef
1644 -
 
Kozel, Milan
1526 ½ - ½
4
 
Cernansky, Jan
1122 -
 
Vavrik, Karol
1427 0 - 1
5
 
Baranek, Benjamin
1186 -
 
Roskos, Ondrej
1175 ½ - ½

 

TOPlist