Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

C družstvo - 5. liga

Aktuálna tabuľka - 5. liga Žilina 2018/2019:

Por. č. Družstvo Partie  +   =   -   TB1   TB2   TB3 
1 4 CVČ Juniori A Žilina 4 3 1 0 10 13,0 0
2 1 TZOB Bytča B 4 3 0 1 9 12,5 0
3 3 OŠK ŠO Nededza B 4 3 0 1 9 11,5 0
4 2 TJ Slovan Rajecké Teplice C 4 2 2 0 8 11,5 0
5 6 DMS Žilina C 4 2 1 1 7 11,5 0
6 5 CVČ Žilina C 4 2 0 2 6 10,5 0
7 11 ŠK Gbeľany 4 2 0 2 6 7,5 0
8 9 CVČ Žilina A 4 2 0 2 6 5,5 0
9 10 ŠK BAUMIT Lietavská Lúčka 4 1 2 1 5 10,0 0
10 8 ŠK Višňové B 4 1 1 2 4 8,5 0
11 12 CVČ Juniori B Žilina 4 1 1 2 4 5,5 0
12 7 ŠK Rajec 4 1 0 3 3 8,5 0
13 13 CVČ Žilina B 4 1 0 3 3 4,0 0

poznámka:

TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa vzájomných zápasov


 

 
 

Výsledky po šachovniciach - 4. kolo:

š. 2   TJ Slovan Rajecké Teplice C Elo - 5   CVČ Žilina C Elo 3 : 2
3.1  
 
Hlavac, Peter
1972 -  
 
Staffen, Richard
2032 0 - 1
3.2  
 
Salata, Tibor
1778 -  
 
Pavel, Jozef
1822 0 - 1
3.3  
 
Hric, Vladimir
1703 -  
 
Chovan, Anton
1694 1 - 0
3.4  
 
Sedliacek, Peter
1734 -  
 
Korencik, Jaroslav
1564 1 - 0
3.5  
 
Cernansky, Jan
1153 -  
 
Vernarsky, Miroslav
1000 1 - 0

Výsledky po šachovniciach - 3. kolo:

š. 12   CVČ Juniori B Žilina Elo - 2   TJ Slovan Rajecké Teplice C Elo 1½:3½
5.1  
 
Tothova, Renata
1291 -  
 
Hlavac, Peter
1972 0 - 1
5.2  
 
Klimek, Martin
1452 -  
 
Salata, Tibor
1778 ½ - ½
5.3  
 
Deverova, Petra
1293 -  
 
Hric, Vladimir
1703 0 - 1
5.4  
 
Cirska, Nina
1121 -  
 
Sedliacek, Peter
1734 0 - 1
5.5  
 
Obrocnikova, Viktoria
1153 -  
 
Cernansky, Jan
1153 1 - 0

Výsledky po šachovniciach - 2. kolo:

š.     TJ Slovan Rajecké Teplice C Elo -     ŠK BAUMIT Lietavská Lúčka Elo 2½:2½
3.1  
 
Bakalar, Jan
1972 -  
 
Vavrik, Miroslav
1483 ½ - ½
3.2  
 
Salata, Tibor
1778 -  
 
Vavrik, Karol
1437 ½ - ½
3.3  
 
Rolny, Jozef
1615 -  
 
Dubovec, Vladimir
1469 1 - 0
3.4  
 
Baranek, Benjamin
1453 -  
 
Cibenka, Dominik
1388 0 - 1
3.5  
 
Cernansky, Jan
1153 -  
 
Roskos, Ondrej
1182 ½ - ½

Výsledky po šachovniciach - 1. kolo:

š. 8   ŠK Višňové B Elo - 2   TJ Slovan Rajecké Teplice C Elo 2½:2½
2.1  
 
Semla, Milan
1808 -  
 
Bakalar, Jan
2000 ½ - ½
2.2  
 
Valicek, Jaroslav
1648 -  
 
Salata, Tibor
1771 0 - 1
2.3  
 
Vojtyla, Michal
1477 -  
 
Hric, Vladimir
1736 1 - 0
2.4  
 
Polacek, Pavol
1454 -  
 
Baranek, Benjamin
1432 0 - 1
2.5  
 
Madliak, Miroslav
1000 -  
 
Cernansky, Jan
1153 1 - 0

 

TOPlist