Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

B družstvo - 4. liga

Aktuálna tabuľka - 4. liga 2018/2019

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 ŠK DMS Žilina B  *            5     5 12 20,0 0
2 ŠK Turie    *              5 4 10 21,0 0
3 TJ Slávia CAISSA Cadca B      *    4         10 20,5 0
4 Chess Club Turzovka A        *        4   7 16,5 0
5 CVČ - Mladosť Žilina E     4  *            7 15,5 0
6 TŠC - MŠK Martin C        *  5         6 16,5 0
7 TJ Slovan Rajecké Teplice B 3          *        5 6 15,0 0
8 TJ INBEST Dunajov C       3    *    4     4 15,0 0
9 CVČ - Mladosť Žilina C            *      5 3 14,5 0
10 ŠK Radôstka   3 4       4    *      2 13,5 0
11 OŠK ŠO Nededza 3 4       3        *    1 13,5 0
12 Šach-mat Turany           3      *  0 10,5 0

poznámka:

TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehrru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa Matchpoints

 


 

 

Výsledky po šachovniciach 4. kolo:

š. 10   TŠC - MŠK Martin C Elo - 6   TJ Slovan Rajecké Teplice B Elo 5½:2½
3.1  
 
Simo, Marian
2000 -  
 
Hlavac, Peter
1972 1 - 0
3.2  
 
Volna, Lukas
1938 -  
 
Dobes, Milan
1949 0 - 1
3.3  
 
Janik, Miroslav
1907 -  
 
Durian, Jozef
1825 1 - 0
3.4  
 
Ladnak, Marek
1968 -  
 
Tomcikova, Dominika
1825 1 - 0
3.5  
 
Franko, Ondrej
1787 -  
 
Salata, Tibor
1778 1 - 0
3.6  
 
Sibrava, Patrik
1806 -  
 
Hric, Vladimir
1703 1 - 0
3.7  
 
Vandlik, Jaroslav
1805 -  
 
Sedliacek, Peter
1734 0 - 1
3.8  
 
Simo, Lubomir
1799 -  
 
Haasova, Timea
1174 ½ - ½

Výsledky po šachovniciach 3. kolo:

š. 6   TJ Slovan Rajecké Teplice B Elo - 9   OŠK ŠO Nededza Elo 5 : 3
5.1  
 
Bakalar, Jan
1972 -  
 
Dlabik, Jozef
1990 ½ - ½
5.2  
 
Hlavac, Peter
1972 -  
 
Petko, Vladimir
1808 1 - 0
5.3  
 
Dobes, Milan
1949 -  
 
Paluch, Jozef
1971 ½ - ½
5.4  
 
Durian, Jozef
1825 -  
 
Dibala, Radovan
1870 1 - 0
5.5  
 
Tomcikova, Dominika
1825 -  
 
Sokol, Milan
1898 1 - 0
5.6  
 
Hric, Vladimir
1703 -  
 
Masny, Miroslav
1868 ½ - ½
5.7  
 
Sedliacek, Peter
1734 -  
 
Lonc, Augustin
1784 ½ - ½
5.8  
 
Haasova, Timea
1174 -  
 
Kobolka, Jozef
1719 0 - 1

Výsledky po šachovniciach 2. kolo:

š. 8   Šach-mat Turany Elo - 6   TJ Slovan Rajecké Teplice B Elo 3½:4½
2.1  
 
Zavarsky, Juraj
2018 -  
 
Bakalar, Jan
1972 ½ - ½
2.2  
 
Bartanus, Stanislav
1766 -  
 
Dobes, Milan
1949 0 - 1
2.3  
 
Litvaj, Jaroslav
1779 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1819 ½ - ½
2.4  
 
Kapusta, Dusan
1569 -  
 
Durian, Jozef
1825 0 - 1
2.5  
 
Krizka, Dominik
1656 -  
 
Tomcikova, Dominika
1825 ½ - ½
2.6  
 
Cernekova, Martina
1510 -  
 
Vyletel, Samuel
1747 ½ - ½
2.7  
 
Sidlo, Michal
1631 -  
 
Hric, Vladimir
1703 1 - 0
2.8  
 
Pilka, Marcel
1000 -  
 
Sedliacek, Peter
1734 ½ - ½

Výsledky po šachovniciach 1. kolo:

š. 6   TJ Slovan Rajecké Teplice B Elo - 7   ŠK DMS Žilina B Elo 3 : 5
6.1  
 
Bakalar, Jan
2000 -  
 
Matejov, Jaroslav
2024 1 - 0
6.2  
 
Hlavac, Peter
1984 -  
 
Milovnik, Juraj
1968 0 - 1
6.3  
 
Pitek, Lubomir
1838 -  
 
Bucek, Eduard
1957 0 - 1
6.4  
 
Tomcikova, Zuzana
1829 -  
 
Piroha, Miroslav
1878 0 - 1
6.5  
 
Durian, Jozef
1809 -  
 
Muntag, Marian
1796 1 - 0
6.6  
 
Tomcikova, Dominika
1791 -  
 
Gazo, Daniel
1755 1 - 0
6.7  
 
Vyletel, Samuel
1770 -  
 
Turiak, Anton
1709 0 - 1
6.8  
 
Haasova, Timea
1086 -  
 
Rusnak, Michal
1829 0 - 1
 
image
Advertisement
image
image
 

 

TOPlist