Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

A družstvo - 2. liga

Konečná tabuľka 2.ligy v sezóne 2017/2018:

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 DUNAJOV tj inbest B  *  5 4 5 28 54,0 0
2 ŽILINA vix mladosť B  *  5 5 6 5 5 27 55,0 0
3 B. BYSTRICA pšk kurta 3  *  4 4 3 20 48,5 0
4 B. BYSTRICA šk veža cvč 4  *  6 3 4 3 4 7 18 49,0 0
5 LIPTOV. šachová škola C 3 4 2  *  5 4 6 5 6 17 45,5 0
6 FIĽAKOVO ftc 5 3  *  4 3 4 5 5 17 44,0 0
7 ČADCA caissa tj slávia 4  *  3 4 14 47,0 0
8 BZINY ošk 2 4 4 5 5  *  3 5 14 44,0 0
9 L. ONDRAŠOVÁ šk kriváň ½ 3 5 5  *  7 4 13 38,0 0
10 ZVOLEN slávia tu 3 3 2 4 4 5  *  11 38,5 0
11 RAJ. TEPLICE šk tj slovan 4 4 3 3 1  *  8 35,0 0
12 LIPT. ŠTIAVNICA šk 3 1 2 3 3 4  *  1 29,5 0

poznámka:

TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehrru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa Matchpoints

 

11. kolo - výsledok po šachovniciach


š. 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo - 4   BZINY ošk Elo 4½:3½
4.1  
 
Prielozny, Stanislav
2125 -  
 
Hrnciar, Roman
2084 0 - 1
4.2 FM
 
Tomcik, Milan
2014 -  
 
Milcova, Zuzana
2042 ½ - ½
4.3  
 
Bakalar, Jan
1942 -  
 
Murin, Pavol
2031 ½ - ½
4.4  
 
Hlavac, Peter
1934 -  
 
Ambrozi, Peter
1942 ½ - ½
4.5  
 
Marsina, Stefan
1938 -  
 
Peter, Jan
1952 ½ - ½
4.6  
 
Dobes, Milan
1930 -  
 
Haluska, Peter
1916 1 - 0
4.7  
 
Pitek, Lubomir
1851 -  
 
Molnar, Lubos
1894 ½ - ½
4.8  
 
Tomcikova, Zuzana
1658 -  
 
Hrnciarik, Pavol
1676 1 - 0

 

10. kolo - výsledok po šachovniciach


š. 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo - 1   LIPT. ŠTIAVNICA šk Elo 4½:3½
4.1 FM
 
Vrana, Frantisek
2260 - FM
 
Bednar, Jaromir
2253 0 - 1
4.2  
 
Prielozny, Stanislav
2125 -  
 
Banduka, Zeljko
2045 ½ - ½
4.3  
 
Vranova, Zdenka
1964 -  
 
Tkacik, Jan
1847 0 - 1
4.4  
 
Tomcikova, Dominika
1910 -  
 
Balala, Anton
1797 ½ - ½
4.5 FM
 
Tomcik, Milan
2014 -  
 
Hlavac, Pavol
1708 1 - 0
4.6  
 
Hlavac, Peter
1934 -  
 
Hemala, Jozef
1750 1 - 0
4.7  
 
Marsina, Stefan
1938 -  
 
Piecka, Juraj
1800 ½ - ½
4.8  
 
Dobes, Milan
1930 -  
 
Debnar, Jozef
1275 1 - 0

 

9. kolo - výsledok po šachovniciach


š. 12   ZVOLEN slávia tu Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5½:2½
6.1  
 
Vacek, Ondrej
2108 - FM
 
Buchnicek, Petr
2320 0 - 1
6.2  
 
Gyerpal, Adrian
1930 -  
 
Hlavac, Peter
1929 1 - 0
6.3  
 
Valuska, Jan
2013 -  
 
Marsina, Stefan
1926 0 - 1
6.4  
 
Sulko, Jan
2023 -  
 
Pitek, Lubomir
1842 1 - 0
6.5 WFM
 
Sankova, Stella
1948 -  
 
Sedliacek, Peter
1751 1 - 0
6.6  
 
Valuska, Pavel
1961 -  
 
Salata, Tibor
1792 1 - 0
6.7  
 
Minich, Miroslav
1946 -  
 
Vyletel, Samuel
1732 ½ - ½
6.8  
 
Luptak, Pavel
1781 -  
 
Brett nicht besetzt,
0 + - -

 

8. kolo - výsledok po šachovniciach


š. 9   FIĽAKOVO ftc Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5 : 3
5.1  
 
Banas, Kamil
2264 - FM
 
Buchnicek, Petr
2320 0 - 1
5.2 FM
 
Papanetz, Peter
2203 - FM
 
Vrana, Frantisek
2247 0 - 1
5.3  
 
Bohati, Tamas
2272 -  
 
Vranova, Zdenka
1979 1 - 0
5.4  
 
Szamos, Alexander
2125 -  
 
Hlavac, Peter
1929 1 - 0
5.5  
 
Pal, Peter
2112 -  
 
Marsina, Stefan
1926 ½ - ½
5.6  
 
Klein, Peter
1996 -  
 
Dobes, Milan
1936 1 - 0
5.7  
 
Ilkovic, Frantisek
1876 -  
 
Sedliacek, Peter
1751 1 - 0
5.8  
 
Adam, Tomas
1932 -  
 
Vyletel, Samuel
1732 ½ - ½

 

7. kolo - výsledok po šachovniciach


š. 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo - 5   DUNAJOV tj inbest B Elo 4 : 4
4.1  
 
Prielozny, Stanislav
2130 - IM
 
Kantorik, Marian
2326 0 - 1
4.2 FM
 
Tomcik, Milan
2023 - FM
 
Lisko, Frantisek
2263 0 - 1
4.3  
 
Bakalar, Jan
1920 -  
 
Brhel, Jan
2095 1 - 0
4.4  
 
Hlavac, Peter
1929 -  
 
Saga, Vladimir
2021 1 - 0
4.5  
 
Marsina, Stefan
1926 -  
 
Magat, Jozef
2118 0 - 1
4.6  
 
Dobes, Milan
1936 -  
 
Galvanek, Ladislav
2022 ½ - ½
4.7  
 
Pitek, Lubomir
1842 -  
 
Vrchovsky, Viliam
1995 1 - 0
4.8  
 
Vyletel, Samuel
1732 -  
 
Kollar, Vladimir
1973 ½ - ½

 

6. kolo - výsledok po šachovniciach

    š. 8   ČADCA caissa tj slávia Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5½:2½
3.1  
 
Matejov, Anton
2035 - FM
 
Tomcik, Milan
2021 ½ - ½
3.2  
 
Zagrapan, Pavol
2030 -  
 
Hlavac, Peter
1932 1 - 0
3.3  
 
Sventek, Anton
2038 -  
 
Marsina, Stefan
1914 1 - 0
3.4  
 
Urbanik, Lukas
1961 -  
 
Durian, Jozef
1820 1 - 0
3.5  
 
Ondras, Michal
1963 -  
 
Pitek, Lubomir
1845 1 - 0
3.6  
 
Capek, Miroslav
1945 -  
 
Sedliacek, Peter
1751 0 - 1
3.7  
 
Sulgan, Branislav
1865 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1723 ½ - ½
3.8  
 
Slivka, David
1783 -  
 
Vyletel, Samuel
1740 ½ - ½

5. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 6   ŽILINA vix mladosť B Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5½:2½
4.1 IM
 
Pechac, Jergus
2449 - FM
 
Vrana, Frantisek
2256 1 - 0
4.2 FM
 
Zvarik, Martin
2265 -  
 
Prielozny, Stanislav
2126 ½ - ½
4.3  
 
Kostelny, Jozef
2168 -  
 
Horsak, Jan
2090 1 - 0
4.4  
 
Matejov, Jaroslav
2061 - FM
 
Tomcik, Milan
2021 ½ - ½
4.5  
 
Staffen, Richard
2039 -  
 
Hlavac, Peter
1932 ½ - ½
4.6  
 
Gajdosik, Andrej
1975 -  
 
Marsina, Stefan
1914 0 - 1
4.7  
 
Kolesar, Peter
2012 -  
 
Pitek, Lubomir
1845 1 - 0
4.8  
 
Turcan, Martin
1914 -  
 
Vyletel, Samuel
1740 1 - 0

 

4. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 3   L. ONDRAŠOVÁ šk kriváň Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 7 : 1
4.1  
 
Sarkozy, Ladislav
2260 - FM
 
Tomcik, Milan
2009 1 - 0
4.2  
 
Madar, Martin
2071 -  
 
Bakalar, Jan
1961 1 - 0
4.3  
 
Petras, Marian
2055 -  
 
Hlavac, Peter
1958 1 - 0
4.4  
 
Jelen, Peter
2093 -  
 
Marsina, Stefan
1912 1 - 0
4.5  
 
Bartek, Ladislav
2037 -  
 
Pitek, Lubomir
1818 ½ - ½
4.6  
 
Holly, Andrej
1833 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 1 - 0
4.7  
 
Durica, Adam
1817 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1712 1 - 0
4.8  
 
Nahalka, Jan
1754 -  
 
Vyletel, Samuel
1714 ½ - ½

 

3. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 2   LIPTOV. šachová škola C Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5 : 3
3.1  
 
Macko, Michal
2176 - FM
 
Vrana, Frantisek
2258 ½ - ½
3.2 WFM
 
Motycakova, Monika
2152 -  
 
Horsak, Jan
2121 ½ - ½
3.3  
 
Tropp, Frantisek
2111 -  
 
Vranova, Zdenka
1980 ½ - ½
3.4  
 
Kerdik, Adam
2083 -  
 
Tomcikova, Dominika
1875 0 - 1
3.5  
 
Medvec, Miroslav
2017 -  
 
Bakalar, Jan
1961 ½ - ½
3.6  
 
Pekar, Karol
2077 -  
 
Hlavac, Peter
1958 1 - 0
3.7  
 
Brnusak, Andrej
1914 -  
 
Marsina, Stefan
1912 1 - 0
3.8  
 
Brnusak, Tomas
1822 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 1 - 0

 

2. kolo - výsledok po šachovniciach

š.     RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo -     B. BYSTRICA pšk kurta Elo 3½:4½
6.1 IM
 
Sluka, Radek
2338 - FM
 
Haring, Viktor
2281 ½ - ½
6.2 FM
 
Buchníček, Petr
2328 -  
 
Lupták, Pavol
1911 1 - 0
6.3 FM
 
Tomčík, Milan
1998 -  
 
Lukáč, Roman
2007 ½ - ½
6.4  
 
Bakalár, Ján
1977 -  
 
Gregor, Eduard
1995 0 - 1
6.5  
 
Hlaváč, Peter
1959 -  
 
Uhrinčať, Ivan
1962 ½ - ½
6.6  
 
Marsina, Štefan
1938 -  
 
Topoľovský, Vincent
1920 1 - 0
6.7  
 
Dobeš, Milan
1949 -  
 
Sedlár, Jozef
1918 0 - 1
6.8  
 
Pitek, Ľubomír
1823 -  
 
Cíbiková, Sofia Anna
1825 0 - 1

 

1. kolo - výsledok po šachovniciach

š.     RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo -     B. BYSTRICA šk veža cvč Elo 4 : 4
1 IM
 
Sluka, Radek
2338 - FM
 
Haring, Filip
2214 ½ - ½
2 FM
 
Buchníček, Petr
2328 -  
 
Pánis, Radim
2073 1 - 0
3 FM
 
Vrána, František
2253 -  
 
Turčan, Richard
1987 0 - 1
4  
 
Horsák, Jan
2113 -  
 
Giertli, Vladimír
2036 1 - 0
5  
 
Vránová, Zdeňka
1996 -  
 
Budinský, Martin
1933 0 - 1
6  
 
Tomčíková, Dominika
1863 -  
 
Nikanova, Ekaterina
2042 0 - 1
7  
 
Bakalár, Ján
1977 -  
 
Puškár, Ján
2083 ½ - ½
8  
 
Marsina, Štefan
1938 -  
 
Geffert, Anton
1897 1 - 0

 

TOPlist