Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

A družstvo - 2. liga

Aktuálna tabulka po 6. kole:

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 LIPTOV. šachová škola C  *        3 5   6   5 6 15 30,5 0
2 DUNAJOV tj inbest B    *          5 15 28,5 0
3 B. BYSTRICA pšk kurta    *    3   4     13 27,0 0
4 BZINY ošk      *    5   3 5   5 12 27,0 0
5 ŽILINA vix mladosť B 5 5    *        5   12 26,5 0
6 FIĽAKOVO ftc 3     3    *  5 4     5 10 25,5 0
7 B. BYSTRICA šk veža cvč   4   3  *      4   8 23,5 0
8 ZVOLEN slávia tu 2   5   4    *      7 20,5 0
9 ČADCA caissa tj slávia   3        *    6 23,5 0
10 L. ONDRAŠOVÁ šk kriváň     3      *  7   6 22,0 0
11 RAJ. TEPLICE šk tj slovan 3       4   1  *    1 16,5 0
12 LIPT. ŠTIAVNICA šk 2 3   3   3        *  0 17,0 0

poznámka:

TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehrru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa Matchpoints

 

 
 
 

6. kolo - výsledok po šachovniciach

    š. 8   ČADCA caissa tj slávia Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5½:2½
3.1  
 
Matejov, Anton
2035 - FM
 
Tomcik, Milan
2021 ½ - ½
3.2  
 
Zagrapan, Pavol
2030 -  
 
Hlavac, Peter
1932 1 - 0
3.3  
 
Sventek, Anton
2038 -  
 
Marsina, Stefan
1914 1 - 0
3.4  
 
Urbanik, Lukas
1961 -  
 
Durian, Jozef
1820 1 - 0
3.5  
 
Ondras, Michal
1963 -  
 
Pitek, Lubomir
1845 1 - 0
3.6  
 
Capek, Miroslav
1945 -  
 
Sedliacek, Peter
1751 0 - 1
3.7  
 
Sulgan, Branislav
1865 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1723 ½ - ½
3.8  
 
Slivka, David
1783 -  
 
Vyletel, Samuel
1740 ½ - ½

5. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 6   ŽILINA vix mladosť B Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5½:2½
4.1 IM
 
Pechac, Jergus
2449 - FM
 
Vrana, Frantisek
2256 1 - 0
4.2 FM
 
Zvarik, Martin
2265 -  
 
Prielozny, Stanislav
2126 ½ - ½
4.3  
 
Kostelny, Jozef
2168 -  
 
Horsak, Jan
2090 1 - 0
4.4  
 
Matejov, Jaroslav
2061 - FM
 
Tomcik, Milan
2021 ½ - ½
4.5  
 
Staffen, Richard
2039 -  
 
Hlavac, Peter
1932 ½ - ½
4.6  
 
Gajdosik, Andrej
1975 -  
 
Marsina, Stefan
1914 0 - 1
4.7  
 
Kolesar, Peter
2012 -  
 
Pitek, Lubomir
1845 1 - 0
4.8  
 
Turcan, Martin
1914 -  
 
Vyletel, Samuel
1740 1 - 0

 

4. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 3   L. ONDRAŠOVÁ šk kriváň Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 7 : 1
4.1  
 
Sarkozy, Ladislav
2260 - FM
 
Tomcik, Milan
2009 1 - 0
4.2  
 
Madar, Martin
2071 -  
 
Bakalar, Jan
1961 1 - 0
4.3  
 
Petras, Marian
2055 -  
 
Hlavac, Peter
1958 1 - 0
4.4  
 
Jelen, Peter
2093 -  
 
Marsina, Stefan
1912 1 - 0
4.5  
 
Bartek, Ladislav
2037 -  
 
Pitek, Lubomir
1818 ½ - ½
4.6  
 
Holly, Andrej
1833 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 1 - 0
4.7  
 
Durica, Adam
1817 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1712 1 - 0
4.8  
 
Nahalka, Jan
1754 -  
 
Vyletel, Samuel
1714 ½ - ½

 

3. kolo - výsledok po šachovniciach

š. 2   LIPTOV. šachová škola C Elo - 7   RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo 5 : 3
3.1  
 
Macko, Michal
2176 - FM
 
Vrana, Frantisek
2258 ½ - ½
3.2 WFM
 
Motycakova, Monika
2152 -  
 
Horsak, Jan
2121 ½ - ½
3.3  
 
Tropp, Frantisek
2111 -  
 
Vranova, Zdenka
1980 ½ - ½
3.4  
 
Kerdik, Adam
2083 -  
 
Tomcikova, Dominika
1875 0 - 1
3.5  
 
Medvec, Miroslav
2017 -  
 
Bakalar, Jan
1961 ½ - ½
3.6  
 
Pekar, Karol
2077 -  
 
Hlavac, Peter
1958 1 - 0
3.7  
 
Brnusak, Andrej
1914 -  
 
Marsina, Stefan
1912 1 - 0
3.8  
 
Brnusak, Tomas
1822 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 1 - 0

 

2. kolo - výsledok po šachovniciach

š.     RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo -     B. BYSTRICA pšk kurta Elo 3½:4½
6.1 IM
 
Sluka, Radek
2338 - FM
 
Haring, Viktor
2281 ½ - ½
6.2 FM
 
Buchníček, Petr
2328 -  
 
Lupták, Pavol
1911 1 - 0
6.3 FM
 
Tomčík, Milan
1998 -  
 
Lukáč, Roman
2007 ½ - ½
6.4  
 
Bakalár, Ján
1977 -  
 
Gregor, Eduard
1995 0 - 1
6.5  
 
Hlaváč, Peter
1959 -  
 
Uhrinčať, Ivan
1962 ½ - ½
6.6  
 
Marsina, Štefan
1938 -  
 
Topoľovský, Vincent
1920 1 - 0
6.7  
 
Dobeš, Milan
1949 -  
 
Sedlár, Jozef
1918 0 - 1
6.8  
 
Pitek, Ľubomír
1823 -  
 
Cíbiková, Sofia Anna
1825 0 - 1

 

1. kolo - výsledok po šachovniciach

š.     RAJ. TEPLICE šk tj slovan Elo -     B. BYSTRICA šk veža cvč Elo 4 : 4
1 IM
 
Sluka, Radek
2338 - FM
 
Haring, Filip
2214 ½ - ½
2 FM
 
Buchníček, Petr
2328 -  
 
Pánis, Radim
2073 1 - 0
3 FM
 
Vrána, František
2253 -  
 
Turčan, Richard
1987 0 - 1
4  
 
Horsák, Jan
2113 -  
 
Giertli, Vladimír
2036 1 - 0
5  
 
Vránová, Zdeňka
1996 -  
 
Budinský, Martin
1933 0 - 1
6  
 
Tomčíková, Dominika
1863 -  
 
Nikanova, Ekaterina
2042 0 - 1
7  
 
Bakalár, Ján
1977 -  
 
Puškár, Ján
2083 ½ - ½
8  
 
Marsina, Štefan
1938 -  
 
Geffert, Anton
1897 1 - 0

 

TOPlist