Založiť webovú stránku alebo eShop

reprezentační turnaje

Turnaj v Bytči a Starej Lubovni

 

               Turnaj mládeže v Zakamennom  -  30.4.2016

                 ...........a na stupni vítězů....

-

     Turnaj mládeže v Zakamennom  -  30.4.2016

      Kulich  vers.  Čerňanský

      

MSR 2016 deti a mladeze D14       
Organizátor : Slovensky sachovy zvaz, Liptovska sachova skola      
Federace : Slovensko ( SVK )      
Ředitel turnaje : Juraj Ivan      
Hlavní rozhodčí : Karol Pekar 14902370      
Rozhodčí : Rastislav Diviak 14908204, Peter Palecek 14901773, Pavol Brnusak 14939860      
Bedenkzeit : 90min/40tahov+30minut do konca+30s/tah      
Místo : Holiday Village Tatralandia, Liptovsky Mikulas      
Datum od : 2016/04/16 Datum do 2016/04/23      
Ø ELO turnaje : 1510      
      
      
Konečné pořadí po 9 kolech      
Poř  .      Jméno                               RtgFIDE                                Klub/Místo                                      Body      PH 1 
1       Tomcikova Dominika               1684                    Tj  Slovan Rajecke Teplice                         7,5          42 
2       Slaba Andrea                             1773                    Sk Kupele Piestany                                       7             42,5 
3       Ferkova Dominika                      1946                    Bsk Bardejov                                                 7             42 
4       Sankova Stella                           1785                    Sk Garde Cvc Detva                                      7             41,5 
5       Taragelova Martina                    1658                    Liptovska Sachova Škola                               5,5          40 
6      Cabanova Kristina                       1554                   Sk Garde Cvc Detva                                        4,5          40,5 
7      Janikova Katka                            1293                   Cvc Liptovsky Mikulas                                     4,5          38,5 
8      Miklasova Emma                         1605                    Liptovska Sachova Skola                               3,5          38 
9      Gajdosova Bernadeta                  1364                   1. Sk Kosice                                                    3             37,5 
10    Bidulska Lenka                            1115                    Tj Slavia Kosice                                              2,5          36 
11    Dudaskova Katarina                    1262                    Sk Cvc Lendak                                                1            38 
12    Stolarova Ivana                           1082                    Sk Cvc Lendak                                                 1           37,5 
      
Poznámka      
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)      
      
 

 Mládežnické družstvo Raj.Teplic

 

    

          V sobotu, 19.12.2015 se ve Zvoleně uskutečnil Vánoční turnaj Open,v rapid-šachu.Šach.oddíl Slovan Rajecké Teplice reprezentovali dva naší přední hráči Jan Bakalár a Peter Hlaváč.Jejich umístění ve velmi silné konkurenci je velmi cenné.Konečná tabulka hovoří za všechny komentáře.

Konečné pořadí po 9 kolech

 

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1 IM Petran Peter SVK 2240   8,5 41,5 53,0 41,5
2 18   Hlavac Peter SVK 1984 Tj Slovan Rajecke Teplice 6,5 41,5 53,0 35,5
3 19   Balazs Ladislav SVK 1970   6,5 40,5 50,5 34,0
4 3   Michalicka Milan SVK 2167 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 6,5 40,0 53,0 34,5
5 8   Puskar Jan SVK 2103   6,5 40,0 52,5 35,5
6 5   Dobrotka Martin SVK 2131   6,5 39,0 50,0 34,0
7 13 FM Jablonicky Martin SVK 2039   6,5 39,0 49,5 33,0
8 4   Jablonicky Frantisek SVK 2146   6,5 38,5 50,5 35,0
9 30   Slobodnik Michal SVK 1881   6,5 37,5 49,0 33,0
10 9   Haring Filip SVK 2091 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 6,5 34,5 44,0 30,5
11 20   Ondras Juraj SVK 1966   6,0 39,5 49,5 32,0
12 2   Haring Viktor SVK 2235 Tj Inbest Dunajov 6,0 37,0 48,0 31,0
13 37   Mesaros Jan SVK 1825   6,0 33,0 42,0 27,0
14 15   Luptak Pavol SVK 2008 Psk Banska Bystrica 6,0 32,0 42,5 27,0
15 16   Bakalar Jan SVK 1995   5,5 41,0 51,0 32,0
16 7   Vacek Ondrej SVK 2113 Tj Slavia Tu Zvolen 5,5 39,5 49,5 30,5
17 12   Sulko Jan SVK 2047 Tj Slavia Tu Zvolen 5,5 38,5 48,5 30,0
18 10   Marko Anton SVK 2079   5,5 37,5 49,5 34,0
19 25   Bella Julius SVK 1920 So Podbrezova 5,5 36,5 47,0 28,5
20 34   Murin Jan SVK 1844 Sk Podpolanie 5,5 36,5 44,5 28,0
21 6   Lukac Roman SVK 2117   5,5 35,5 45,5 29,0
22 78   Majer Milan SVK 1000 So Podbrezova 5,5 34,0 45,0 28,0
23 11   Toma Rudolf SVK 2061 SK Opevnenie BS 5,5 33,0 43,0 26,5
24 23   Budinsky Jozef SVK 1928 Sk Slovan Nova Bana 5,5 33,0 41,5 27,0
25 40   Micak Miroslav SVK 1797 So Central Zilina 5,5 32,0 39,5 26,0
26 22   Topolovsky Vincent SVK 1937 Psk Banska Bystrica 5,0 36,0 48,0 27,0
27 27   Sankova Stella SVK 1900 Sk Garde Cvc Detva 5,0 35,0 44,5 28,0
28 28   Geschwandtner Juraj SVK 1894 Sk Handlova 5,0 34,5 43,5 25,5
29 14   Gregor Eduard SVK 2009 Psk Banska Bystrica 5,0 34,0 45,0 28,5
30 38   Zakovic Jozef SVK 1812   5,0 33,5 43,0 26,5
31 35   Mrkvik Jan SVK 1839 Ks Pezinok 5,0 33,5 42,5 27,0
32 43   Gonda Jozef SVK 1764 Sk Podpolanie 5,0 33,0 42,5 24,0
33 45   Mraz Ivan SVK 1729   5,0 31,5 41,0 23,0
34 61   Kunzo Slavomir SVK 1536 MSK Dolny Kubin 5,0 30,5 38,0 20,0
35 41   Majzlan Blazej SVK 1780   5,0 29,0 40,0 20,5
36 29   Trangos Miroslav SVK 1887   4,5 38,5 47,0 30,0
37 31   Komlosi Frantisek SVK 1876   4,5 37,0 46,0 25,0
38 32   Budinsky Martin SVK 1859 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 4,5 36,0 45,5 26,0
39 17   Giertli Vladimir SVK 1985   4,5 35,5 46,0 28,5
40 65   Maurer Filip SVK 1485 CVC Prievidza 4,5 32,0 41,0 21,0
41 26   Minich Miroslav SVK 1913   4,5 31,5 40,5 22,5
42 52   Hudec Eduard SVK 1681 Sk Opevnenie Banska Stiavnica 4,5 31,0 39,5 21,0
43 55   Cibikova Sofia Anna SVK 1646 Sk Garde Cvc Detva 4,5 30,5 40,0 22,5
44 62   Nosal Matus SVK 1529 Sk Podpolanie 4,5 30,5 39,0 18,5
45 42   Pivoluska Jan SVK 1774 Zruseny Clen, Zruseny 4,5 23,5 31,5 18,0
46 36   Hladek Jozef SVK 1832 Osk Nededza- Sachovy Oddiel 4,0 31,0 39,5 23,0
47 51   Cabanova Kristina SVK 1681 Sk Garde Cvc Detva 4,0 31,0 39,0 21,0
 

 

Bakalár verz, Tomčíková

28.11.2015 Rajec - Bakalár a Hlaváč na stupních vítězů

29.08.2015 Bad Voslau

14.08.2015-22.08.2015 Staré Město

26.07.2015 Dolná Trnávka

20.06.2015 Mostecká věž

13.06.2015 konečné poradie hodového turnaja o pohár primátorky mesta Rajecké Teplice

16.05.2015 memoriál MUDr Nemca - Bratislava

10.05.2015 MS 2015 amatérov

02.05.2015 úspech nášho hráča Františka Vránu v Rakúsku

V neděli,28.6. 2015 se hráči našeho klubu Bakalár,Vyletel a Rolný zúčastnili turnaje ve Vigľaši-OPEN The Grand Vigľaš.V celkovém pořadí se na 11.místě umístnil Bakalár,Vyletel na 30. a Rolný na 38.místě z 69 účastníků.V kategorii seniorů zvítězil Ján Bakalár,který našemu klubu a městu dělá radost a zaslouží si naše díky za vzornou reprezentaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Handlová 28.3.2015 http://chess-results.com/tnr167528.aspx?lan=4&art=1&wi=821

Višňové http://www.chess-results.com/tnr146595.aspx?lan=4&art=1&wi=821

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

TOPlist