Založiť webovú stránku alebo eShop

B družstvo - 3. liga

Aktuálna tabuľka po 4. kole

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 SK Montana Ruzomberok  *          5   6     12 21,0 0
2 TSC-MSK Martin    *        4     5   10 20,0 0
3 TZOB Bytca    *  5             9 18,5 0
4 SK DMS Zilina A     3  *  4         6 5   7 18,0 0
5 SK Visnove A     4  *      4       6 5 17,5 0
6 LSS Liptovsky Mikulas junB          *  6   4     4 17,0 0
7 TJ Mladost Zilina C 3 4       2  *          4 14,5 0
8 SK Medea Martin         4    *  3     4 14,0 0
9 TJ Mladost Zilina D       4   5  *        4 13,0 0
10 TJ Slovan Rajecke TepliceB 2     2          *    4 4 12,5 0
11 SK Mladost Neslusa   3   3            *  3 14,0 0
12 SO Central Zilina A       2         4  *  1 12,0 0

Pozn.:
TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehrru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa Matchpoints

 


 

 

4. kolo výsledky po šachovniciach

š. 2   SK Montana Ruzomberok Elo - 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo 6 : 2
3.1 FM
 
Bednar, Jaromir
2212 -  
 
Bakalar, Jan
1961 1 - 0
3.2  
 
Kerdik, Adam
2083 -  
 
Hlavac, Peter
1958 1 - 0
3.3  
 
Singliar, Anton
2011 -  
 
Durian, Jozef
1819 ½ - ½
3.4  
 
Ambrozi, Peter
1970 -  
 
Pitek, Lubomir
1818 ½ - ½
3.5  
 
Matusak, Tomas
1720 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 1 - 0
3.6  
 
Lisy, Jan
1714 -  
 
Vyletel, Samuel
1714 0 - 1
3.7  
 
Polko, Pavol
1652 -  
 
Rolny, Jozef
1638 1 - 0
3.8  
 
Majerova, Veronika
1546 -  
 
Hric, Vladimir
1000 1 - 0

 

3. kolo výsledky po šachovniciach

š. 3   LSS Liptovsky Mikulas junB Elo - 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo 3½:4½
4.1  
 
Medvec, Miroslav
2017 - FM
 
Tomcik, Milan
2009 1 - 0
4.2  
 
Brnusak, Andrej
1914 -  
 
Tomcikova, Dominika
1875 ½ - ½
4.3  
 
Holly, Andrej
1833 -  
 
Bakalar, Jan
1961 ½ - ½
4.4  
 
Brnusak, Tomas
1822 -  
 
Hlavac, Peter
1958 0 - 1
4.5  
 
Durica, Adam
1817 -  
 
Durian, Jozef
1819 ½ - ½
4.6  
 
Taragelova, Martina
1605 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 0 - 1
4.7  
 
Korenova, Simona
1699 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1712 ½ - ½
4.8  
 
Ivan, Juraj
1739 -  
 
Vyletel, Samuel
1714 ½ - ½

 

2. kolo výsledky po šachovniciach

š.     TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo -     SO Central Zilina A Elo 4 : 4
1 FM
 
Tomcik, Milan
1998 -  
 
Galvanek, Ladislav
1950 ½ - ½
2  
 
Bakalar, Jan
1977 -  
 
Milovnik, Juraj
1985 ½ - ½
3  
 
Hlavac, Peter
1959 -  
 
Masny, Miroslav
1881 ½ - ½
4  
 
Durian, Jozef
1827 -  
 
Piroha, Miroslav
1895 0 - 1
5  
 
Pitek, Lubomir
1823 -  
 
Rusnak, Michal
1834 ½ - ½
6  
 
Sedliacek, Peter
1807 -  
 
Uher, Lubomir
1801 0 - 1
7  
 
Salata, Tibor
1774 -  
 
Lonc, Augustin
1787 1 - 0
8  
 
Vyletel, Samuel
1647 -  
 
Micak, Miroslav
1741 1 - 0

 

1. kolo výsledky po šachovniciach

š.     TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo -     SK DMS Zilina A Elo 2 : 6
1  
 
Bakalar, Jan
1977 -  
 
Bucek, Eduard
2000 ½ - ½
2  
 
Hlavac, Peter
1959 -  
 
Kekely, Lubos
2008 ½ - ½
3  
 
Pitek, Lubomir
1823 -  
 
Kasas, Ladislav
2002 ½ - ½
4  
 
Sedliacek, Peter
1807 -  
 
Paluch, Jozef
1973 0 - 1
5  
 
Salata, Tibor
1774 -  
 
Petko, Vladimir
1898 0 - 1
6  
 
Vyletel, Samuel
1647 -  
 
Turiak, Anton
1789 ½ - ½
7  
 
Rolny, Jozef
1644 -  
 
Muntag, Marian
1782 0 - 1
8  
 
Baranek, Benjamin
1186 -  
 
Durec, Martin
1000 0 - 1

 

 

TOPlist