Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

B družstvo - 3. liga

 
Skvelý finiš predviedlo cez víkend v 3. lige B družstvo, keď v sobotu 3. marca 2018  remizovalo zápas 10kola:
      TJ Slovan Rajecke TepliceB   -     TSC-MSK Martin   4 : 4
a v nedeľu 4. marca 2018 vyhralo zápas 11. kola:
  TJ Slovan Rajecke TepliceB   -     SK Medea Martin   6 : 2

Dobojované - skončili sme na solídnom siedmom mieste! 
Podrobnejšie info a finálnu tabulku  nájdete nižšie...


 

Finálna tabuľka - 3. liga

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 SK Montana Ruzomberok  *  4 6 5 7 5 28 60,0 0
2 TZOB Bytca  *  5 24 51,0 0
3 SK DMS Zilina A 3  *  6 6 4 5 5 22 49,5 0
4 TJ Mladost Zilina D  *  4 5 6 22 47,0 0
5 TSC-MSK Martin  *  4 6 5 4 4 21 49,0 0
6 LSS Liptovsky Mikulas junB 4 2 4  *  6 14 46,5 0
7 TJ Slovan Rajecke TepliceB 2 2 4  *  6 3 4 4 12 39,0 0
8 SK Visnove A 4  *  4 2 6 11 40,5 0
9 SK Medea Martin 3 3 2 2 4  *  10 37,0 0
10 SK Mladost Neslusa 1 3 2 3 5  *  4 10 35,5 0
11 TJ Mladost Zilina C 3 4 2 4 6 4  *  3 9 40,0 0
12 SO Central Zilina A ½ 3 4 4 2 5  *  5 33,0 0

poznámka:

TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehrru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa Matchpoints

 


 

 

11. kolo výsledky po šachovniciach


š. 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo - 1   SK Medea Martin Elo 6 : 2
3.1  
 
Prielozny, Stanislav
2125 -  
 
Milcova, Zuzana
2042 1 - 0
3.2 FM
 
Tomcik, Milan
2014 -  
 
Murin, Pavol
2031 0 - 1
3.3  
 
Bakalar, Jan
1942 -  
 
Balint, Vladimir
1983 1 - 0
3.4  
 
Hlavac, Peter
1934 -  
 
Baleja, Marian
1888 1 - 0
3.5  
 
Dobes, Milan
1930 -  
 
Hyll, Jan
1923 1 - 0
3.6  
 
Durian, Jozef
1809 -  
 
Galbavy, Dusan
1725 ½ - ½
3.7  
 
Pitek, Lubomir
1851 -  
 
Vinarcik, Milan
1617 ½ - ½
3.8  
 
Hric, Vladimir
1000 -  
 
Ramic, Marian
1716 1 - 0

 

10. kolo výsledky po šachovniciach


š. 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo - 4   TSC-MSK Martin Elo 4 : 4
3.1 FM
 
Tomcik, Milan
2014 -  
 
Dlabik, Jozef
2012 ½ - ½
3.2  
 
Bakalar, Jan
1942 -  
 
Janik, Miroslav
1939 ½ - ½
3.3  
 
Hlavac, Peter
1934 -  
 
Simo, Marian
2000 1 - 0
3.4  
 
Dobes, Milan
1930 -  
 
Volna, Lukas
1942 ½ - ½
3.5  
 
Durian, Jozef
1809 -  
 
Dibala, Radovan
1904 ½ - ½
3.6  
 
Pitek, Lubomir
1851 -  
 
Franko, Ondrej
1900 0 - 1
3.7  
 
Sedliacek, Peter
1730 -  
 
Sibrava, Patrik
1836 ½ - ½
3.8  
 
Tomcikova, Zuzana
1658 -  
 
Vandlik, Jaroslav
1797 ½ - ½

 

9. kolo výsledky po šachovniciach


š. 9   TJ Mladost Zilina D Elo - 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo 6½:1½
5.1 FM
 
Pechac, Jergus
2449 - FM
 
Tomcik, Milan
2021 1 - 0
5.2 IM
 
Kantorik, Marian
2316 -  
 
Bakalar, Jan
1946 ½ - ½
5.3 FM
 
Vyparina, Matej
2235 -  
 
Hlavac, Peter
1932 1 - 0
5.4  
 
Miciak, Maros
2162 -  
 
Dobes, Milan
1938 1 - 0
5.5  
 
Kolesar, Peter
2012 -  
 
Durian, Jozef
1820 1 - 0
5.6  
 
Sustek, Vladimir
1951 -  
 
Pitek, Lubomir
1845 ½ - ½
5.7  
 
Selecky, Julius
1787 -  
 
Sedliacek, Peter
1751 ½ - ½
5.8  
 
Stauder, Matej
1809 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1723 1 - 0

 

8. kolo výsledky po šachovniciach


š. 12   TJ Mladost Zilina C Elo - 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo 4 : 4
6.1  
 
Lakatos, Vladimir
2025 - FM
 
Tomcik, Milan
2021 ½ - ½
6.2  
 
Staffen, Richard
2039 -  
 
Tomcikova, Dominika
1908 ½ - ½
6.3  
 
Turcel, Jozef
2034 -  
 
Bakalar, Jan
1946 ½ - ½
6.4  
 
Turcan, Martin
1914 -  
 
Hlavac, Peter
1932 1 - 0
6.5  
 
Soltys, Peter
1814 -  
 
Dobes, Milan
1938 ½ - ½
6.6  
 
Gir, Patrik
1820 -  
 
Pitek, Lubomir
1845 0 - 1
6.7  
 
Pataky, Tibor
1778 -  
 
Sedliacek, Peter
1751 ½ - ½
6.8  
 
Piroha, Martin
1776 -  
 
Salata, Tibor
1782 ½ - ½

 

7. kolo výsledky po šachovniciach

š. 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo - 8   SK Visnove A Elo 4½:3½
3.1 FM
 
Tomcik, Milan
2021 -  
 
Adamko, Peter
2098 ½ - ½
3.2  
 
Bakalar, Jan
1946 -  
 
Saga, Vladimir
2020 ½ - ½
3.3  
 
Hlavac, Peter
1932 -  
 
Paur, Dusan
1879 1 - 0
3.4  
 
Dobes, Milan
1938 -  
 
Paur, Lubomir
1795 1 - 0
3.5  
 
Durian, Jozef
1820 -  
 
Ondak, Ondrej
1845 ½ - ½
3.6  
 
Pitek, Lubomir
1845 -  
 
Sventek, Tomas
1755 ½ - ½
3.7  
 
Sedliacek, Peter
1751 -  
 
Semla, Milan
1831 0 - 1
3.8  
 
Tomcikova, Zuzana
1723 -  
 
Valicek, Jaroslav
1726 ½ - ½

 


 

6. kolo výsledky po šachovniciach


š.     SK Mladost Neslusa Elo -     TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo 5 : 3
4.1  
 
Spiriak, Vladimir
2090 - FM
 
Tomcik, Milan
2009 ½ - ½
4.2  
 
Matejov, Anton
2039 -  
 
Bakalar, Jan
1942 ½ - ½
4.3  
 
Seliga, Jozef
1888 -  
 
Durian, Jozef
1824 ½ - ½
4.4  
 
Petruna, Michal
1976 -  
 
Pitek, Lubomir
1828 ½ - ½
4.5  
 
Salat, Miroslav
1751 -  
 
Sedliacek, Peter
1766 ½ - ½
4.6  
 
Kubik, Jozef
1795 -  
 
Salata, Tibor
1781 1 - 0
4.7  
 
Vlcek, Miroslav
1795 -  
 
Vyletel, Samuel
1755 ½ - ½
4.8  
 
Spiriak, Vladimir
1740 -  
 
Rolny, Jozef
1628 1 - 0

 

5. kolo výsledky po šachovniciach


š.     TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo -     TZOB Bytca Elo 3½:4½
4.1  
 
Prielozny, Stanislav
2134 -  
 
Obona, Jan
2213 0 - 1
4.2 FM
 
Tomcik, Milan
2009 -  
 
Hanuliak, Stanislav
2091 ½ - ½
4.3  
 
Bakalar, Jan
1942 -  
 
Ostrochovsky, Anton
1971 ½ - ½
4.4  
 
Durian, Jozef
1824 -  
 
Mituch, Stefan
1976 0 - 1
4.5  
 
Pitek, Lubomir
1828 -  
 
Frolo, Miroslav
1921 1 - 0
4.6  
 
Sedliacek, Peter
1766 -  
 
Cedzo, Adam
1655 0 - 1
4.7  
 
Salata, Tibor
1781 -  
 
Sladek, Jan
1788 1 - 0
4.8  
 
Hric, Vladimir
1000 -  
 
Staricek, Jan
1704 ½ - ½

 

4. kolo výsledky po šachovniciach

š. 2   SK Montana Ruzomberok Elo - 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo 6 : 2
3.1 FM
 
Bednar, Jaromir
2212 -  
 
Bakalar, Jan
1961 1 - 0
3.2  
 
Kerdik, Adam
2083 -  
 
Hlavac, Peter
1958 1 - 0
3.3  
 
Singliar, Anton
2011 -  
 
Durian, Jozef
1819 ½ - ½
3.4  
 
Ambrozi, Peter
1970 -  
 
Pitek, Lubomir
1818 ½ - ½
3.5  
 
Matusak, Tomas
1720 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 1 - 0
3.6  
 
Lisy, Jan
1714 -  
 
Vyletel, Samuel
1714 0 - 1
3.7  
 
Polko, Pavol
1652 -  
 
Rolny, Jozef
1638 1 - 0
3.8  
 
Majerova, Veronika
1546 -  
 
Hric, Vladimir
1000 1 - 0

 

3. kolo výsledky po šachovniciach

š. 3   LSS Liptovsky Mikulas junB Elo - 6   TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo 3½:4½
4.1  
 
Medvec, Miroslav
2017 - FM
 
Tomcik, Milan
2009 1 - 0
4.2  
 
Brnusak, Andrej
1914 -  
 
Tomcikova, Dominika
1875 ½ - ½
4.3  
 
Holly, Andrej
1833 -  
 
Bakalar, Jan
1961 ½ - ½
4.4  
 
Brnusak, Tomas
1822 -  
 
Hlavac, Peter
1958 0 - 1
4.5  
 
Durica, Adam
1817 -  
 
Durian, Jozef
1819 ½ - ½
4.6  
 
Taragelova, Martina
1605 -  
 
Sedliacek, Peter
1791 0 - 1
4.7  
 
Korenova, Simona
1699 -  
 
Tomcikova, Zuzana
1712 ½ - ½
4.8  
 
Ivan, Juraj
1739 -  
 
Vyletel, Samuel
1714 ½ - ½

 

2. kolo výsledky po šachovniciach

š.     TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo -     SO Central Zilina A Elo 4 : 4
1 FM
 
Tomcik, Milan
1998 -  
 
Galvanek, Ladislav
1950 ½ - ½
2  
 
Bakalar, Jan
1977 -  
 
Milovnik, Juraj
1985 ½ - ½
3  
 
Hlavac, Peter
1959 -  
 
Masny, Miroslav
1881 ½ - ½
4  
 
Durian, Jozef
1827 -  
 
Piroha, Miroslav
1895 0 - 1
5  
 
Pitek, Lubomir
1823 -  
 
Rusnak, Michal
1834 ½ - ½
6  
 
Sedliacek, Peter
1807 -  
 
Uher, Lubomir
1801 0 - 1
7  
 
Salata, Tibor
1774 -  
 
Lonc, Augustin
1787 1 - 0
8  
 
Vyletel, Samuel
1647 -  
 
Micak, Miroslav
1741 1 - 0

 

1. kolo výsledky po šachovniciach

š.     TJ Slovan Rajecke TepliceB Elo -     SK DMS Zilina A Elo 2 : 6
1  
 
Bakalar, Jan
1977 -  
 
Bucek, Eduard
2000 ½ - ½
2  
 
Hlavac, Peter
1959 -  
 
Kekely, Lubos
2008 ½ - ½
3  
 
Pitek, Lubomir
1823 -  
 
Kasas, Ladislav
2002 ½ - ½
4  
 
Sedliacek, Peter
1807 -  
 
Paluch, Jozef
1973 0 - 1
5  
 
Salata, Tibor
1774 -  
 
Petko, Vladimir
1898 0 - 1
6  
 
Vyletel, Samuel
1647 -  
 
Turiak, Anton
1789 ½ - ½
7  
 
Rolny, Jozef
1644 -  
 
Muntag, Marian
1782 0 - 1
8  
 
Baranek, Benjamin
1186 -  
 
Durec, Martin
1000 0 - 1

 

 

TOPlist