Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Kalendár zápasov B družstva

4. liga C11 2018/2019         
           
Žrebovanie - všetky kolá        
1. kolo dňa 2018/10/28 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
  TJ Slovan Rajecké Teplice B ŠK DMS Žilina B   :  
2. kolo dňa 2018/11/11 o 9:00
  Šachmat Turany TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
3. kolo dňa 2018/11/25 o 9:00
  TJ Slovan Rajecké Teplice B OŠK ŠO Nededza   :  
4. kolo dňa 2018/12/09 o 9:00
  TŠC - MŠK Martin C TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
5. kolo dňa 2019/01/13 o 9:00
  TJ Slovan Rajecké Teplice B ŠK Radôstka   :  
6. kolo dňa 2019/01/27 o 9:00
  CVČ - Mladosť Žilina E TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
7. kolo dňa 2019/02/10 o 9:00
  TJ Slovan Rajecké Teplice B TJ Slávia CAISSA Cadca B   :  
8. kolo dňa 2019/02/24 o 9:00
  TJ INBEST Dunajov C TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
9. kolo dňa 2019/03/17 o 9:00
  TJ Slovan Rajecké Teplice B Chess Club Turzovka A   :  
10. kolo dňa 2019/03/31 o 9:00
  ŠK Turie TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
11. kolo dňa 2019/04/14 o 9:00
  TJ Slovan Rajecké Teplice B CVČ - Mladosť Žilina C   :  

 

 

4. liga C11 2018/2019         
           
Žrebovanie - všetky kolá        
1. kolo dňa 2018/10/28 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 CVČ - Mladosť Žilina E CVČ - Mladosť Žilina C   :  
2 TJ Slávia CAISSA Cadca B ŠK Radôstka   :  
3 TJ INBEST Dunajov C TŠC - MŠK Martin C   :  
4 Chess Club Turzovka A OŠK ŠO Nededza   :  
5 ŠK Turie Šachmat Turany   :  
6 TJ Slovan Rajecké Teplice B ŠK DMS Žilina B   :  
2. kolo dňa 2018/11/11 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 CVČ - Mladosť Žilina C ŠK DMS Žilina B   :  
2 Šachmat Turany TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
3 OŠK ŠO Nededza ŠK Turie   :  
4 TŠC - MŠK Martin C Chess Club Turzovka A   :  
5 ŠK Radôstka TJ INBEST Dunajov C   :  
6 CVČ - Mladosť Žilina E TJ Slávia CAISSA Cadca B   :  
3. kolo dňa 2018/11/25 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 TJ Slávia CAISSA Cadca B CVČ - Mladosť Žilina C   :  
2 TJ INBEST Dunajov C CVČ - Mladosť Žilina E   :  
3 Chess Club Turzovka A ŠK Radôstka   :  
4 ŠK Turie TŠC - MŠK Martin C   :  
5 TJ Slovan Rajecké Teplice B OŠK ŠO Nededza   :  
6 ŠK DMS Žilina B Šachmat Turany   :  
4. kolo dňa 2018/12/09 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 CVČ - Mladosť Žilina C Šachmat Turany   :  
2 OŠK ŠO Nededza ŠK DMS Žilina B   :  
3 TŠC - MŠK Martin C TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
4 ŠK Radôstka ŠK Turie   :  
5 CVČ - Mladosť Žilina E Chess Club Turzovka A   :  
6 TJ Slávia CAISSA Cadca B TJ INBEST Dunajov C   :  
5. kolo dňa 2019/01/13 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 TJ INBEST Dunajov C CVČ - Mladosť Žilina C   :  
2 Chess Club Turzovka A TJ Slávia CAISSA Cadca B   :  
3 ŠK Turie CVČ - Mladosť Žilina E   :  
4 TJ Slovan Rajecké Teplice B ŠK Radôstka   :  
5 ŠK DMS Žilina B TŠC - MŠK Martin C   :  
6 Šachmat Turany OŠK ŠO Nededza   :  
6. kolo dňa 2019/01/27 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 CVČ - Mladosť Žilina C OŠK ŠO Nededza   :  
2 TŠC - MŠK Martin C Šachmat Turany   :  
3 ŠK Radôstka ŠK DMS Žilina B   :  
4 CVČ - Mladosť Žilina E TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
5 TJ Slávia CAISSA Cadca B ŠK Turie   :  
6 TJ INBEST Dunajov C Chess Club Turzovka A   :  
7. kolo dňa 2019/02/10 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 Chess Club Turzovka A CVČ - Mladosť Žilina C   :  
2 ŠK Turie TJ INBEST Dunajov C   :  
3 TJ Slovan Rajecké Teplice B TJ Slávia CAISSA Cadca B   :  
4 ŠK DMS Žilina B CVČ - Mladosť Žilina E   :  
5 Šachmat Turany ŠK Radôstka   :  
6 OŠK ŠO Nededza TŠC - MŠK Martin C   :  
8. kolo dňa 2019/02/24 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 CVČ - Mladosť Žilina C TŠC - MŠK Martin C   :  
2 ŠK Radôstka OŠK ŠO Nededza   :  
3 CVČ - Mladosť Žilina E Šachmat Turany   :  
4 TJ Slávia CAISSA Cadca B ŠK DMS Žilina B   :  
5 TJ INBEST Dunajov C TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
6 Chess Club Turzovka A ŠK Turie   :  
9. kolo dňa 2019/03/17 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK Turie CVČ - Mladosť Žilina C   :  
2 TJ Slovan Rajecké Teplice B Chess Club Turzovka A   :  
3 ŠK DMS Žilina B TJ INBEST Dunajov C   :  
4 Šachmat Turany TJ Slávia CAISSA Cadca B   :  
5 OŠK ŠO Nededza CVČ - Mladosť Žilina E   :  
6 TŠC - MŠK Martin C ŠK Radôstka   :  
10. kolo dňa 2019/03/31 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 CVČ - Mladosť Žilina C ŠK Radôstka   :  
2 CVČ - Mladosť Žilina E TŠC - MŠK Martin C   :  
3 TJ Slávia CAISSA Cadca B OŠK ŠO Nededza   :  
4 TJ INBEST Dunajov C Šachmat Turany   :  
5 Chess Club Turzovka A ŠK DMS Žilina B   :  
6 ŠK Turie TJ Slovan Rajecké Teplice B   :  
11. kolo dňa 2019/04/14 o 9:00
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 TJ Slovan Rajecké Teplice B CVČ - Mladosť Žilina C   :  
2 ŠK DMS Žilina B ŠK Turie   :  
3 Šachmat Turany Chess Club Turzovka A   :  
4 OŠK ŠO Nededza TJ INBEST Dunajov C   :  
5 TŠC - MŠK Martin C TJ Slávia CAISSA Cadca B   :  
6 ŠK Radôstka CVČ - Mladosť Žilina E   :  

 

TOPlist