Vážení šachoví priatelia

- vitajte na stránke šachového klubu

TJ Slovan Rajecké Teplice !

Nájdete nás:                                                                                            Kedy:

Jedáleň pre seniorov na ZŠ, Pionierska 95                                                Každý štvrtok  15:00- 18:00

Pozrite si najnovšie aktuality:

Ďakujeme, že darujete 2% nášmu šachovému klubu -POSTUP a FORMULÁR je TU

Skvelé zakončenie nášho účinkovania v 5.lige v piatok 22.marca :

TJ Slovan Rajecké Teplice C   -     ŠK Mladosť Žilina G   4 : 1

Obsadili sme prvé miesto ! Konečnú tabulku 5. ligy a výsledky po šachovniciach nájdete TU.

Posledné dvojkolo 1. lige sme hrali na východe. V sobotu 9.3. sme prehrali :

MŠK KdV Kežmarok   -     TJ Slovan Rajecké Teplice   6½:1½

V nedeľu 10.3. sme prehrali:

ŠK Stropkov+Svidník   -     TJ Slovan Rajecké Teplice   4½:3½

Aktuálnu tabulku 1. ligy a výsledky po šachovniciach nájdete TU.

3. liga pokračovala posledným dvojkolom. V sobotu 2.3.2024 sme vyhrali:

ŠK MLADOSŤ Žilina C   -      TJ Slovan Rajecké Teplice B   2½:5½

V nedeľu 3.3 s lídrom sme prehrali:

INBEST Dunajov-Martin D   -     TJ Slovan Rajecké Teplice B   5½:2½

Aktuálnu tabulku 3. ligy a výsledky po šachovniciach nájdete TU.

V piatok 29.decembra 2023 sme usporiadali 1. ročník Memoriálu Ľuba Piteka a tak si uctili pamiatku nášho kamaráta. priateľa, šachistu a veľkého podporovateľa nášho šachového klubu v Rajeckých Tepliciach.Hral sa bleskový turnaj s tempom 5 min + 5sek. Zúčastnilo sa 14 hráčov nášho klubu a hralo sa systémom - každý s každým. Vyhral Petr Buchníček, druhý bol Martin Lednický a tretia bola Dominika Tomčíková.

Janko Bakaľár obhájil prvenstvo v bleskovom šachu a aj v ročníku 2022/23 sa stal Kráľom blesku nášho šachového klubu.

V 23 zápasoch počas celej minulej sezóny získal celkovo najvyšší počet bodov, na druhom mieste sa umiestnil Peter Hlaváč a na treťom Miro Mičák. Gratulujeme !!!

V nedeľu dňa 25. júna 2023 sa uskutočnil náš tradičný šachový turnaj - 16. ročník O POHÁR PRIMÁTORA RAJECKÝCH TEPLÍC. Potešil nás opäť mimoriadny záujem o turnaj - 66 účastníkov ! Mimoriadna bola aj aktívna účasť primátora Ing. Ambróza Hájnika, PhD. , ktorý s nami absolvoval všetkých 9 kôl aj ako hráč - čo sa stalo prvý krát v histórii turnaja. Víťaz však mohol byť len jeden a stal sa ním Garban Mário z Inbest Dunajov - Martin. Bližšie info, foto aj výsledky nájdete  TU.