Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

A družstvo - 3. liga

Aktuálna tabuľka 3.ligy v sezóne 2018/2019:

Tabuľka po 6. kole

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 C4 CVC Mladost Zilina D  *          6   18 34,5 0
2 C2 TSC MSK Martin A    *    5 6     8   15 32,5 0
3 A1 TJ Slovan Rajecke Teplice    *    4     5   13 27,0 0
4 B2 SK Medea Martin      *      4 1 5 4   11 24,0 0
5 C1 SK DMS Zilina 3 4    *          7 10 27,5 0
6 B3 OSK Bziny B        *  4 5 4     8 24,5 0
7 B4 LSS L.Mikulas juniori   2      *      5 4 7 19,5 0
8 A3 SK Mladost Neslusa 2     4 4    *  4     6 6 22,5 0
9 A2 TZOB Bytca   3 7 3   4  *        4 24,0 0
10 C3 TSC MSK Martin B   3   4 3      *    4 21,5 0
11 B1 SK Liptovska Stiavnica   0 4          *  7 4 18,5 0
12 A4 SK Visnove     1   4 2     1  *  1 12,0 0

 

poznámka:

TB1: Body (3 za víťazstvo, 1 za remízu, 0 za prehrru)
TB2: získané body na šachovniciach
TB3: výsledné pomocné body tímov pri zhodnom umiestnení podľa Matchpoints

 

 

Výsledky po šachovniciach:

6. kolo:

š. 1   A1 TJ Slovan Rajecke Teplice Elo - 2   A2 TZOB Bytca Elo 5 : 3
2.1  
 
Lednicky, Martin
2212 -  
 
Bielik, Jakub
1990 0 - 1
2.2  
 
Prielozny, Stanislav
2117 -  
 
Hanuliak, Stanislav
2037 1 - 0
2.3  
 
Bakalar, Jan
1973 -  
 
Mituch, Stefan
1945 1 - 0
2.4  
 
Hlavac, Peter
1976 -  
 
Vrablik, Miroslav
2004 1 - 0
2.5  
 
Dobes, Milan
1952 -  
 
Frolo, Miroslav
1922 1 - 0
2.6  
 
Pitek, Lubomir
1828 -  
 
Cedzo, Adam
1701 0 - 1
2.7  
 
Durian, Jozef
1834 -  
 
Dodek, Jozef
1778 ½ - ½
2.8  
 
Salata, Tibor
1763 -  
 
Staricek, Jan
1703 ½ - ½

 

5. kolo dňa 2018/12/01 o 9,00
š. 1   A1 TJ Slovan Rajecke Teplice Elo - 4   A4 SK Visnove Elo 5½:2½
1.1  
 
Lednicky, Martin
2212 -  
 
Adamko, Peter
2118 1 - 0
1.2  
 
Prielozny, Stanislav
2117 -  
 
Paur, Dusan
1873 ½ - ½
1.3  
 
Bakalar, Jan
1973 -  
 
Kollar, Vladimir
1905 ½ - ½
1.4  
 
Hlavac, Peter
1976 -  
 
Ondak, Ondrej
1825 1 - 0
1.5  
 
Dobes, Milan
1952 -  
 
Paur, Lubomir
1806 1 - 0
1.6  
 
Pitek, Lubomir
1828 -  
 
Valicek, Jaroslav
1617 ½ - ½
1.7  
 
Salata, Tibor
1763 -  
 
Semla, Milan
1820 ½ - ½
1.8  
 
Vyletel, Samuel
1751 -  
 
Madliak, Miroslav
1381

½ - ½

 


4. kolo dňa 2018/11/04 o 9,00
š. 9   C1 SK DMS Zilina Elo - 1   A1 TJ Slovan Rajecke Teplice Elo 4 : 4
1.1  
 
Kostelny, Jozef
2211 - FM
 
Buchnicek, Petr
2322 0 - 1
1.2  
 
Marman, Vladimir
2089 -  
 
Lednicky, Martin
2215 ½ - ½
1.3  
 
Matejov, Jaroslav
2012 - FM
 
Tomcik, Milan
2028 1 - 0
1.4  
 
Galvanek, Ladislav
1963 -  
 
Bakalar, Jan
1972 0 - 1
1.5  
 
Milovnik, Juraj
1985 -  
 
Hlavac, Peter
1972 ½ - ½
1.6  
 
Bucek, Eduard
1976 -  
 
Dobes, Milan
1949 1 - 0
1.7  
 
Kekely, Lubos
1969 -  
 
Tomcikova, Dominika
1825 0 - 1
1.8  
 
Paluch, Jozef
1971 -  
 
Vyletel, Samuel
1747 1 - 0

3. kolo dňa 2018/11/03 

š. 12   C4 CVC Mladost Zilina D Elo - 1   A1 TJ Slovan Rajecke Teplice Elo 6½:1½
2.1 IM
 
Pechac, Jergus
2449 - FM
 
Tomcik, Milan
2028 1 - 0
2.2 FM
 
Zvarik, Martin
2329 -  
 
Bakalar, Jan
1972 1 - 0
2.3 IM
 
Kantorik, Marian
2209 -  
 
Hlavac, Peter
1972 1 - 0
2.4 FM
 
Vyparina, Matej
2237 -  
 
Dobes, Milan
1949 ½ - ½
2.5  
 
Miciak, Maros
2141 -  
 
Pitek, Lubomir
1831 1 - 0
2.6  
 
Kolesar, Peter
1957 -  
 
Durian, Jozef
1825 1 - 0
2.7  
 
Sustek, Vladimir
1975 -  
 
Tomcikova, Dominika
1825 1 - 0
2.8  
 
Sustek, Radoslav
1836 -  
 
Vyletel, Samuel
1747 0 - 1


2. kolo dňa 2018/10/21 o 9,00
š. 1   A1 TJ Slovan Rajecke Teplice Elo - 5   B1 SK Liptovska Stiavnica Elo 5½:2½
1.1  
 
Lednicky, Martin
2213 - FM
 
Bednar, Jaromir
2283 ½ - ½
1.2 FM
 
Tomcik, Milan
2022 -  
 
Palider, Pavol
1983 ½ - ½
1.3  
 
Bakalar, Jan
2000 -  
 
Mydliar, Jan
1807 1 - 0
1.4  
 
Hlavac, Peter
1984 -  
 
Tkacik, Jan
1860 ½ - ½
1.5  
 
Dobes, Milan
1950 -  
 
Balala, Anton
1816 ½ - ½
1.6  
 
Tomcikova, Zuzana
1829 -  
 
Hemala, Jozef
1782 ½ - ½
1.7  
 
Durian, Jozef
1809 -  
 
Majer, Miroslav
1683 1 - 0
1.8  
 
Tomcikova, Dominika
1791 -  
 
Piecka, Juraj
1799 1 - 0

1. kolo dňa 2018/10/20 o 9,00
š. 1   A1 TJ Slovan Rajecke Teplice Elo - 8   B4 LSS L.Mikulas juniori Elo 5½:2½
1.1 FM
 
Vrana, Frantisek
2252 -  
 
Macko, Michal
2187 1 - 0
1.2  
 
Prielozny, Stanislav
2119 -  
 
Durica, Adam
2037 ½ - ½
1.3 FM
 
Tomcik, Milan
2022 -  
 
Medvec, Miroslav
2010 ½ - ½
1.4  
 
Bakalar, Jan
2000 -  
 
Petras, Marian
2043 0 - 1
1.5  
 
Vranova, Zdenka
1964 -  
 
Taragelova, Martina
1884 ½ - ½
1.6  
 
Hlavac, Peter
1984 -  
 
Janik, Marek Tobias
1588 1 - 0
1.7  
 
Dobes, Milan
1950 -  
 
Pogadl, Jakub
1647 1 - 0
1.8  
 
Tomcikova, Dominika
1791 -  
 
bez hráča
0 + - -

 

TOPlist